علت تیک آبی واتس آپ چیست؟

بدون دیدگاه

علت تیک آبی واتس آپ چیست؟

علت تیک آبی واتس آپ چیست؟

همان‌طور که در جریان هستید واتس‌اپ پنج‌شنبه گذشته آخرین نسخه اپلیکیشن پیام‌رسان خود را عرضه کرد اما ظاهرا برخی از ویژگی‌های اضافه‌شده باعث سردرگمی و بروز برخی شایعات مخصوصا در میان کاربران ایرانی شده است که پیش از این در هنگام عرضه آپدیت اپلیکیشن واتس‌اپ نیز به سادگی شایعات را باور کرده بودند! خب برای از بین بردن این شایعات به ادامه مطب مراجعه کنید تا متوجه شوید.

از ابتدای عرضه اپلیکیشن واتس‌اپ این سؤال همیشه برای کاربران آن مطرح بود که پیام‌های ارسال‌شده چه موقع توسط فرد مقابل خوانده می‌شود. به طور مثال این قابلیت در اپلیکیشن وایبر با ظاهر شدن کلمه Seen در پائین پیام‌ها مشخص می‌شد. از این روز فیس‌بوک در آخرین به‌روزرسانی این پیام‌رسان، قابلیتی اضافه کرده که کاربر متوجه خواهد شد، پیام‌های ارسالی چه زمانی مشاهده گردیده است.

طبق روال همیشه کاربران واتس‌اپ بعد از ارسال پیام با تیک‌های آبی مواجه می‌شدند که به معنای ارسال موفقیت‌آمیز پیام بود، اما اکنون کنار این ویژگی قابلیت زمان دقیق خواندن پیام در طرف مقابل نیز اضافه گردیده و این بدان معناست که دقیقاً متوجه خواهید شد پیام شما چه زمانی به دستگاه مخاطب شما رسیده و چه زمانی مخاطب شما آن را دیده و یا خوانده است. این قابلیت دقیقا‌‌ همان دو تیک آبی است که در کنار پیام‌ها ظاهر می‌شود و بدین معناست که پیام توسط مخاطب خوانده شده است.

 

یک تیک خاکستری به معنای ارسال موفقیت‌آمیز پیام

دو تیک خاکستری: دریافت پیام توسط دستگاه کاربر مقابل

دو تیک آبی: مشاهده پیام توسط کاربر مقابل

 

خب حالا این سوال پیش میاد که چرا برای بعضی ها تیک آبی میشه برای بعضی ها نمیشه در جوابتون باید بگم که بعضی ها هنوز واتس اپشون رو آپدیت نکردند

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *