دانلود Purify اندروید افزایش ۱۰۰% تضمینی سرعت گوشی

دانلود Purify اندروید افزایش 100% تضمینی سرعت گوشی

این برنامه نیاز دارد که گوشی شما روت باشد.چنانچه نمیتوانید گوشی خود را روت نمایید اینجا کلیک کنید تا بتوانید گوشی خود را روت کنید.

تا کنون برنامه های زیادی پیشنهاد شده اند اما این برنامه واقعا جواب داده و فکر نمیکنیم بهتر از این برنامه برای افزایش سرعت گوشی وجود داشته باشد.

در بازار اندروید برنامه های زیادی برای افزایش سرعت وجود دارد که پولی میباشند حتی تاثیری هم در سرعت گوشی ندارند برنامه Purify علاوه بر افزایش سرعت گوشی مصرف شارژ باتری را هم کاهش میدهد.

۱-این برنامه برای بار اول گوشی شما را ری استارت میکند سپس روی گوشی شما اجرا میشود.۲-این برنامه تمامی برنامه های اضافی روی گوشی را میبنبند چناچه میخواهید برای برنامه ای استثنا قایل شود و آن را نبندد برنامه مورد نظر را در IGNOR LIST برنامه Purify قرار دهید.

Purify یک برنامه بسیار عالی بوده که تمامی برنامه های اضافی گوشی را میبندند و اجازه نمیدهد هیچ برنامه به صورت اتوماتیک کار کند یا بدون اجازه شما باز شود این کار باعث خنک شدن گوشی شما و بالا رفتن سرعت گوشی و رفع گیر هایی که بسیار در گوشی آزار دهنده میباشند این در گوشی اندروید این برنامه حتی نفیکیشن بار های اضافی گوشی اندروید را هم میبندند تا گوشی شما کند نشود این برنامه توسط مدیریت سون سافت تست شده و عمل خود را پس داده برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مشخصات

  • فرمت فایل: APK
  • حجم فایل: 3.9 مگابایت
  • منبع: سون سافت

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *