Warning: include_once(wangguard-about.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/thsoftir/public_html/wp-content/plugins/wangguard/wangguard-admin.php on line 74

Warning: include_once(): Failed opening 'wangguard-about.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/thsoftir/public_html/wp-content/plugins/wangguard/wangguard-admin.php on line 74
روش صددرصدی حل مشکل بن شدن کاربران بیتالک - سون سافت


روش صددرصدی حل مشکل بن شدن کاربران بیتالک

روش صددرصدی حل مشکل بن شدن کاربران بیتالک

از آنجای که بیتالک پاسخ ایمیل های خود را نمیدهد این روش بدون نیاز به ارسال ایمیل به سرور بی تاک است

و اصلا ارتباطی با سرور Beetalk ندارد

این روش بدون معطلی و بدون نیاز به زمان برای باز شدن حساب تان است 

و با این روش در کمتر از ۱۰ ثانیه مشکل بن شدن شما در بی تاک به طور کامل حل می شود 

و قادرید مجدد با هر شماره ای در بی تاک ثبت نام کنید ( حتی شماره هایی که بن شده بودند ) 

( نیازمند به روت ) 

همان طور که اطلاع دارید و احتمالا شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد ، ممکن است در بی تاک شماره یا شماره ها یا به طور کلی ثبت نام شما در این نرم افزار بن شود! و دیگر قادر به ثبت نام و استفاده از این نرم افزار نباشید و برای هر ثبت نام در نرم افزار با پیغام در عکس بالا روبرو می شوید برای حل این مشکل بهع ادامه مطلب مراجعه کنید.

 برای حل این مشکل ما راه حل ساده و قطعی ای را به شما معرفی می کنیم که در کمتر از ۱۰ ثانیه این مشکل از بیخ و بن حل شده و قادر به استفاده مجدد از این برنامه هستید .

شروع آموزش : نرم افزار Android Device ID changer را با یک کلیک از اینجا دانلود کنید سپس نصب کنید حال وارد نرم افزار شده و کلید + بالای نرم افزار را بزنید تا یک ID رندوم ساخته شده و سپس دکمه Save را بزنید . حال یک بار گوشی اندرویدی خود را ریست ( خاموش و روشن ) نمایید و  کار تمام است و مجدد قادر به استفاده از بی تاک هستید .

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *