Aptoide دانلود برنامه مارکت برای گوشی های اندروید

Aptoide دانلود برنامه مارکت برای گوشی های اندروید

مارکت جدید اندروید با قابلیت آپدیت تمامی برنامه های داخل گوشیه شما

به احتمال زیاد با برنامه “بازار” یک مارکت فارسی و ایرانی است آشنایی داشته باشید. برنامه Aptoide نیز، اپلیکیشنی مشابه با بازار می باشد و ویژگی های مشابه با آن دارد.

برنامه های مارکت، از جمله برنامه های ضروری و کاربردی اندروید هستند که توسط آنها امکان دریافت سریع بازی ها و برنامه های مختلف را خواهید داشت. مارکت ها در اصل یک مجموعه کامل از اپلکیشن های اندرویدی هستند که آخرین نسخه آنها همیشه قابل دریافت توسط کاربران می باشد. در مارکت ها، برنامه ها و بازی ها به صورت دسته بندی شده با امتیازاتی که دریافت کرده اند، درج شده اند و شما می توانید به سادگی به برنامه یا بازی که مد نظرتان است دسترسی داشته باشید. Aptoide نام یکی از مارکت های قدرتمند و کامل اندروید می باشد که با دارا بودن امکاناتی بی نظیر و قابلیت های بسیار عالی به شما امکان دسترسی به هر برنامه یا بازی را می دهد.
یکی از قابلیت های جالب مارکت ها، این است که هنگام انتشار نسخه جدیدی از برنامه یا بازی که بر روی گوشی شما نصب است، به شما اطلاع خواهد داد تا اقدام به آپدیت آن بنمایید. این موضوع در برنامه مارکت Aptoide نیز کاملا صدق کرده و با استفاده از آن امکان آپدیت کردن دسته جمعی برنامه ها و بازی های نصب شده در گوشی وجود دارد.
اگربه دنبال برنامه مارکت قدرتمندی برای گوشی های خود هستید که توسط آن به بازی ها و برنامه های جدید اندروید دسترسی داشته باشید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Aptoide را از دست ندهید. توجه داشته باشید که این مارکت در حال حاضر در ایران، برای بسیاری از ISP ها دسترس نیست.

ویژگی های مارکت Aptoide اندروید:

نمایش آپدیت های جدید

کمترین مصرف از باتری گوشی

پاسخ دهی بهتر و سریع تر

کمترین مصرف از پردازنده

کاهش مصرف ترافیک

تب بندی قسمت ها

محتوا سازماندهی خانگی

انعطاف پذیری بیشتر

بهینه سازی ها و بهبودها

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *