Warning: include_once(wangguard-about.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/thsoftir/public_html/wp-content/plugins/wangguard/wangguard-admin.php on line 74

Warning: include_once(): Failed opening 'wangguard-about.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/thsoftir/public_html/wp-content/plugins/wangguard/wangguard-admin.php on line 74
چه کسی پروفایل اینستاگرام منو نگاه کرده؟(فریب نخورید) - سون سافت


چه کسی پروفایل اینستاگرام منو نگاه کرده؟

چه کسی پروفایل اینستاگرام منو نگاه کرده؟

گول برنامه های قلابی و ساختگی را نخورید این ها همان ابزار هکر ها هستند

آیا می خواهید بدانید چه کسی از صفحه اینستاگرام شما بازدید کرده است؟ آیا از نرم افزار خاصی استفاده می کنید؟ پس به احتمال زیاد شما گرفتار هکرها شده اید! برای حل این مشکل با کالایاب همراه باشید.

نرم افزارهای تلفن همراه امروزه یکی از مهم ترین اهداف برای حملات سایبری هستند که اگر کابر با دقتی باشید نسبت به برنامه هایی که جهت استفاده و یا نصب آن ها احتیاج به اطلاعات محرمانه ای دارید( از جمله نام کاربری و رمز عبور)، بیشتر فکر می کنید. اما آیا واقعا می توان به امنیت تمامی این نرم افزارها اعتماد کرد؟ در ادامه با پاسخ به این سوال و معرفی معروف ترین ترین اپلیکشن ها در این زمینه با کالایاب همراه باشید.

“چه کسانی پروفایل اینستاگرام شما را بازدید کرده اند؟”

با افزایش محبوبیت اپلیکشن اینستاگرام و بالا رفتن تعداد کاربران آن، این سوال یکی از متداول ترین سوال ها مخصوصا در قشر جوان است که برای پاسخ به آن، اپلیکشن های زیادی در گوگل پلی و اپل استور وجود دارد که ادعا می کنند که با استفاده از آن ها شما می توانید لیست افرادی که اخیرا از پروفایل شما بازدید کرده اند ( چه جزو فالوورهای شما باشند و چه نباشند) ، را مشاهده کنید.

آیا واقعا راهی برای این که ببینیم چه کسانی به پروفایل ما سر زده اند وجود دارد؟

برای استفاده از این برنامه ها شما باید نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خودرا وارد کنید که متاسفانه نتیجه ای جز سپردن اطلاعات اکانت خود به دست هکر ها، نیست.

اپلیکشن iOS به نام “?InstaCare – Who cares with me” یکی از پرطرفدارین این نوع اپلیکشن ها در آلمان معرفی شده و اپلیکیشن اندرویدی “Who Viewed Me on Instagram” بیش از ۱۰۰۰۰۰ نصب و ۲۰۰۰۰ کامنت داشته است و نکته جالب اینجاست که هر دو این برنامه ها را Turkey Bayram ، که بدافزار InstaAgent را برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید منتشر کرده، نوشته است.

بر اساس گزارش ها این بدافزارها به شکل های مختلف وارد گوگل پلی و اپل استور می شوند (که البته موضوع جدیدی نیست)، اما اینکه بعد از مشخص شدن هوییت اصلی شان، همچنان جهت دانلود و نصب باقی بمانند جای تعجب دارد!

معروف ترین بدافزارها و وبسایت ها در این زمینه:

  • InstaCare-Who cares with me?
  • Who Viewed Me on Instagram
  • InstaDetector
  • InstaAgent
  • instatracker.net

برای جلوگیری از هک شدن خود و ضد هک کردن اینستاگرام اینجا کلیک کنید

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *