مطمئنا اگر با نرم افزار های دیکشنری و فرهنگ  لغت سر و کار داشته باشید دیکشنری فوق العاده جالب BlueDict را می شناسید . این دیکشنری قادر است از دیتابیس های دیکشنری های مختلف با زبان های مختلف استفاده کند و این بار دیتابیس کامل از دیکشنری آکسفورد به همراه نلفظ و مثال با تصویر را برای این دیکشنری و برای شما در نظر گرفته ایم . این دیتابیس دقیقا دیتابیسی است که به صورت CD  برای کامپیوترهای شخصی و ویندوز های کامپیوتری ارائه شده است . یعنی شما با داشتن این دیتابیس ، کاملاترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی آکسفورد را به صورت کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت و با قابلیت تلفظ آفلاین  بر روی گوشی اندرویدی خود خواهید داشت .

در حقیقت نرم افزار BlueDict کار خواندن و استفاده از دیتابیس های دیکشنری های مختلف را برای ما انجام می دهد که ما هم در اینجا قصد معرفی دیکشنری آکسفورد را داریم .  برای دانلود این دیتابیس عظیم و فوق العاده قدرتمند که شما را از تمام جهات بی نیاز به اینترنت خواهد کرد و به صورت کاملا آفلاین آخرین ویرایش دیکشنری آکسفورد را بر روی گوشی اندرویدی خود خواهید داشت و همچنین مطالعه راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتابیس و محل دقیق کپی آن ها بر روی مموری ، به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید .

نکته :  تلفظ  این دیتابیس  با تلفظ کامل امریکایی و بریتانیایی است و خود دیتابیس این قدر کامل است که حتی تلفظ مثال ها را هم دارا می باشد!

نکته : این دیکشنری برای کلمه ای که شما وارد کرده اید ، در صورت موجود بودن ، تصویری را هم مثال می زند و به نمایش در می آورد

 

راهنمای نصب دیکشنری و استفاده و محل کپی مناسب فایل دیتابیس : پس از نصب دیکشنری BlueDict 5.2.2 بر روی گوشی آندرویدی خود پوشه های این دیکشنری بر روی مموری کارت شما ساخته می شود . فایل دیتابیس را که از سرور Apktops دانلود کرده اید را توسط پسورد www.7th-soft.ir از حالت فشرده خارج کنید ، حال با دو فایل oald8.mdd و oald8.mdx روبرو می شوید . هر دو فایل را در مموری کارت گوشی خود و در مسیر sdcard/bluedict/Dicts کپی کنید . پس از پایان کپی وارد دیکشنری شده و از آخرین ویرایش دیکشنری آکسفورد به صورت کاملا آفلاین و با قابلیت تلفظ لذت ببرید.

+دانلود دیتای برنامه Oxfor Dictionery اندروید

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *